CEM OFSET

Biz kimiz?.

1979 yılında Dr. Oktay Duran’ın yenilikçi vizyonu ile temelleri atılan Cem Ofset, matbaacılık ve ambalajlama teknolojileri alanında ulusal ve uluslararası pazarlara üretim yapan bir kuruluştur.

Türkiye’nin önde gelen basım yayın kuruluşlarına hizmet vererek matbaacılık faaliyetlerine başlayan Cem Ofseti, iş alanlarına (tarihler
ve yeni iş alanları gelecek) ekleyerek, bütünsel kalite, sektör kültürüne
yatırım ve insan kaynakları yönetimi ilkelerini, gelenekselden çağdaşa
taşıyan yapısıyla faaliyet göstermeye devam etmektedir.

play-icon
Hakkımızda

Değerlerimiz

Etik ve toplumsal değerlere bağlı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, sürdürülebilir ve ekonomik çözümler üreten, detaylarının bütünlüğüyle ayrılan öncü marka olarak vizyonu ile yola çıkan Cem Ofset, sektöre bilinçli çalışan yetiştirmenin ve mutlu çalışan profilinin önemine inanıyor.

40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve bu süreçte marka kimliği ile sektör içinde pozitif algı kazanan Cem Ofset, 40 yıldır birlikte çalıştığı çalışma arkadaşları ile bu algıyı çok daha yukarı taşıyabileceğine, sektörün çalışma koşulları ve kalite konularında standartlarını belirleyen değerler bütününü oluşturacağına inanıyor.

Müşteri Yorumlarımız

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis eros lobortis, vestibulum turpis ac, pulvinar odio. Praesent vulputate a elit ac mollis. In sit amet ipsum turpis.
Herman Miller
Monroe Production
Cem Ofset

Sertifikalarımız