Cem Ofset

Kimiz?

Kurucumuz Dr. Oktay Duran’ın yenilikçi vizyonu ile 1979 yılında matbaacılık ve ambalaj teknolojileri alanında ulusal ve uluslararası pazarlara üretim yapmak üzere faaliyete başladık.

Kurulduğumuz yıldan bugüne iş alanlarımıza yenilerini ekleyerek, bütünsel kalite, sektör kültürüne yatırım ve insan kaynakları yönetimi ilkelerini gelenekselden çağdaşa taşıyan yapımızla faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Sürdürülebilir ve Güvenli

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, sürdürülebilir ve ekonomik çözümler sunarken, ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Çağın gerekliliklerini takip etmekle yetinmiyor, öncülük görevini üstlenerek sektöre bilinçli çalışan yetiştirme ve mutlu çalışan profilini geliştirme üzerine yatırım yapıyoruz. İşinde uzman ve motivasyonu yüksek çalışan profilimiz, akreditasyon ve sertifikalarımız, esnek ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile sürdürülebilir hizmet anlayışımızı uyguluyoruz.

Projeler

Toplumsal Sorumluluk Projelerimiz

Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

1999 yılında kurucumuz Dr. Oktay Duran tarafından, sektöre kaliteli insan yetiştirmek amacı ile kurulan Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 28 derslikle yaklaşık 1000 öğrenciye ev sahipliği yapıyoruz.

Son teknoloji test ekipmanları ile donatılmış laboratuvarda matbaacılık ve ambalaj sektörünün en yeni teknolojilerini deneyimleme olanağı bulan öğrencilerin sosyal ve kültürel alanlarda da kendilerini geliştirmeleri için 212 kişilik konferans salonu ve kapalı spor salonu ile onlara destek oluyoruz.
Sektöre yapılacak en büyük yatırımın, insana ve çalışan motivasyonunu artırmaya bağlı olduğu inancıyla yola çıkarak kurduğumuz Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya ve öğrencilerine destek olmaya devam ediyoruz.